Ekspertyzy – grupa III 2015r.

Oddział Poznań:

  1. EF Kościan o mocy 960 kW na pracę sieci SN GPZ Kościan
  2. EW Niechanowo Almark o mocy 2 MW na pracę sieci SN GPZ Gniezno Wschód
  3. FW Zakrzewo Kamp o mocy 2 MW na pracę sieci SN GPZ Złotów
  4. EF Zabrodzie 1 o mocy 0,7984 MW na pracę sieci SN GPZ Wałcz
  5. Agregat Kogeneracyjny Murowana Goślina o mocy 0,48 MW na pracę sieci SN GPZ Bolechowo
  6. EB Wychowaniec o mocy 400 kW na pracę sieci SN GPZ Szamotuły
  7. EF Mirosławiec 1 o mocy 1 MW na pracę sieci SN GPZ Mirosławiec
  8. EF Mirosławiec 2 o mocy 1 MW na pracę sieci SN GPZ Mirosławiec
  9. EF Mirosławiec 3 o mocy 1 MW na pracę sieci SN GPZ Mirosławiec
  10. EF Mirosławiec 4 o mocy 1 MW na pracę sieci SN GPZ Mirosławiec
  11. FW Wysoka o mocy 6 MW na pracę sieci SN GPZ Wyrzysk
  12. EW Śmigiel Pilot 2 o mocy 9 MW na pracę sieci SN GPZ Włoszakowice
  13. FW Gołańcz o mocy 1 MW na pracę sieci SN GPZ Wągrowiec
  14. EF Bartodzieje o mocy 1 MW na pracę sieci SN GPZ Wągrowiec
  15. EF Sarbka 2 o mocy 0,2 na pracę sieci SN GPZ Rogoźno
  16. ZP Wronki o mocy 8 MW na pracę sieci SN GPZ Wronki
  17. EB Mateuszewo o mocy 104 kW na pracę sieci SN GPZ Śrem HCP
  18. EF Witankowo 1 o mocy 1 MW na pracę sieci SN GPZ Wałcz

​Oddział Bydgoszcz:

  1. FW Żnin 3 o mocy 8 MW na pracę sieci SN GPZ Żnin Ogrodowa
  2. IFV Jeżewice o mocy 100 kW na pracę sieci SN GPZ Przyłęki
  3. PT Solar o mocy 1080 kW na pracę sieci SN GPZ Nowa Wieś Wielka

​Oddział Zielona Góra:

  1. EPV Obłotne o mocy 0,154 MW  na pracę sieci SN GPZ Sulechów
  2. EPV Podmokłe Wielkie II o mocy 1,5 MW na pracę sieci SN GPZ Zbąszynek
  3. EF Pław 2 o mocy 0,9 MW na pracę sieci SN GPZ Krosno Odrzańskie
  4. FW Leśniów Wielki o mocy 2,05 MW na pracę sieci SN GPZ Przylep
  5. EF Pomorsko o mocy 1 MW na pracę sieci SN GPZ Sulechów

​Oddział Szczecin:

  1. FW Nowico Ługowina o mocy 2 MW na pracę sieci SN GPZ Resko
  2. EB Chociwel o mocy 1,998 MW na pracę sieci SN GPZ Chociwel
  3. PV Nowogard o mocy 0,96 MW na pracę sieci SN GPZ Nowogard
  4. FF Pruszcz o mocy 1 MW na pracę sieci SN GPZ Gryfice
  5. ZPW Pilchowo o mocy 0,5 MW na pracę sieci SN GPZ Polmo
  6. ZSPWKS Ostrów Brdowski o mocy 10,6 MW na pracę sieci SN GPZ Żelechowo
  7. IF Kulice 3 o mocy 0,999 MW na pracę sieci SN GPZ Nowogard
  8. IF Kulice 4 o mocy 0,999 MW na pracę sieci SN GPZ Nowogard
  9. IF Kulice 5 o mocy 0,999 MW na pracę sieci SN GPZ Nowogard
  10. IF Kulice 6 o mocy 0,999 MW na pracę sieci SN GPZ Nowogard

​​Oddział Gorzów Wlkp.:

  1. IF Dawid o mocy 6 MW na pracę sieci SN GPZ Górzyca
  2. IF Roel o mocy 100 kW na pracę sieci SN GPZ Słubice
  3. FW Staw 469 o mocy 2 MW na pracę sieci SN GPZ Myślibórz
  4. FW Staw 51 o mocy 2 MW na pracę sieci SN GPZ Myślibórz
  5. FW Staw 322/1 o mocy 2 MW na pracę sieci SN GPZ Myślibórz
  6. EB Chróścik o mocy 375 kW na pracę sieci GPZ Łupowo
  7. Fusion Industrial o mocy 2×7 MW na pracę sieci GPZ Baczyna

EKSPERTYZY WYKONANE W 2015 ROKU PO UZGODNIENIU JEDNOLITYCH  KRYTERIÓW PRZYŁĄCZANIA ŹRÓDEŁ DO SIECI SN:

Oddział Poznań:

  1. ZP Hanke Tissue o mocy 6 i 10 MW na pracę sieci GPZ Kostrzyn
  2. EW Młotkowo o mocy 2 MW na pracę sieci GPZ Wyrzysk-Wysoka
  3. EW Lipka Rixla o mocy 2 MW na pracę sieci GPZ Złotów
  4. EW Drzymałowo o mocy 0,85 MW na pracę sieci GPZ Grodzisk
  5. EB Mielno o mocy 0,999 MW na pracę sieci GPZ Gniezno Winiary
  6. EF Przysieka Polska o mocy 0,4 MW na pracę sieci GPZ Śmigiel
  7. EF Leśniewo o mocy 0,999 MW na pracę sieci GPZ Fałkowo
  8. EF Karolinka o mocy 0,99 MW na pracę sieci GPZ Rawicz
  9. FW Szymanowo o mocy 0,5 MW na pracę sieci GPZ Rawicz
  10. EW BIO 9 o mocy 2 MW na pracę sieci GPZ Złotów
  11. EF Pogorzela o mocy 1 MW na pracę sieci GPZ Pępowo
  12. EF Jemielno II o mocy 1,2 MW na pracę sieci GPZ Góra
  13. EB Rusibórz o mocy 1 MW na pracę sieci GPZ Miłosław
  14. EB Wielichowo o mocy 0,499 MW na pracę sieci GPZ Smigiel
  15. ECO WIND Factory o mocy 0,25 MW na pracę sieci GPZ Złotów
  16. EF Szkaradowo o mocy 0,75 MW na pracę sieci GPZ Rawicz
  17. EB Włoszakowice o mocy 0,999 MW na pracę sieci GPZ Włoszakowice
  18. EW Złotów Take the Wind o mocy 2 MW na pracę sieci GPZ Jastrowie
  19. EW Złotów Hossa o mocy 3,2 MW na pracę sieci GPZ Jastrowie
  20. EW Złotów TKW o mocy 2 MW na pracę sieci GPZ Jastrowie
  21. EW Świętosław o mocy 0,8 MW na pracę sieci GPZ Mirosławiec
  22. EW Raczkowo o mocy 0,8 MW na pracę sieci GPZ Pobiedziska
  23. FW Niechanowo Pasat o mocy 3,4 MW na pracę sieci GPZ Gniezno Wschód
  24. Kogeneracja Wałcz o mocy 0,999 MW na pracę sieci GPZ Wałcz
  25. Podstacja Trakcyjna Nekla o mocy 7 MW na pracę sieci GPZ Nekla
  26. Podstacja Trakcyjna Gutowo Wielkie o mocy 8 MW na pracę sieci GPZ  Września Wschód
  27. EF Słonawy o mocy 0,3 Mw na pracę sieci GPZ Oborniki
  28. EB Gorzelnia Sierniki o mocy 0,8 MW na pracę sieci GPZ Rogoźno
  29. FW Śmigiel Pilot 3 o mocy 6 MW na pracę sieci GPZ Włoszakowice
  30. FW Śmigiel Pilot 4 o mocy 6 MW na pracę sieci GPZ Kościan
  31. EB Miłostowo o mocy 0,999 MW na pracę sieci GPZ Pniewy
  32. FW Pępowo 2 o mocy 6 MW na pracę sieci GPZ Pępowo
  33. FW Rudniki 1 o mocy 6 MW na pracę sieci GPZ Buk
  34. EC-2 Szamotuły o mocy 0,6 MW na pracę sieci GPZ Szamotuły
  35. FW Łubnica o mocy 0,8 MW na pracę sieci GPZ Grodzisk Wlkp.
  36. FW Giżewski o mocy 0,9 MW na pracę sieci GPZ Rawicz Skorzyn
  37. FW Płaczki o mocy 0,8 MW na pracę sieci GPZ Środa
  38. EF Glinki Mokre o mocy 0,8832 MW na pracę sieci GPZ Okonek
  39. EF Anielin o mocy 0,8832 MW na pracę sieci GPZ Okonek
  40. FW Złotów Take The Wind o mocy 3 MW na pracę sieci GPZ Jastrowie
  41. EF Dąbrówka 1 o mocy 0,475 MW na pracę sieci GPZ Plewiska
  42. EF Dąbrówka 2 o mocy 1,675 MW na pracę sieci GPZ Plewiska
  43. EF Szpital o mocy 0,5 MW na pracę sieci GPZ Szpital Kurlandzka
  44. EW Śmigiel Pilot 5 o mocy 6 MW na pracę sieci GPZ Kościan
  45. EF Drzonek o mocy 0,66 MW na pracę sieci GPZ Śrem
  46. EW Okonek 1 o mocy 6 MW na pracę sieci GPZ Okonek
  47. EW Okonek 2 o mocy 6 MW na pracę sieci GPZ Okonek
  48. EW Śmigiel Pilot 6 o mocy 6 MW na pracę sieci GPZ Krzywiń
  49. EW Michałowo o mocy 0,8 MW na pracę sieci GPZ Gostyń
  50. EW Hossa II o mocy 3 MW na pracę sieci GPZ Jastrowie
  51. EB Dąbrówka o mocy 0,5 MW na pracę sieci GPZ Gostyń
  52. EF AC VEGA o mocy 0,99 MW na pracę sieci GPZ Kościan
  53. EF Święciechowa o mocy 0,25 MW na pracę sieci GPZ Leszno Gronowo
  54. EW Hossa III o mocy 0,8 MW na pracę sieci GPZ Jastrowie
  55. EW Lubasz 3 o mocy 3,2 MW na pracę sieci GPZ Czarnków Wschód
  56. EW Lubasz 4 o mocy 4 MW na pracę sieci GPZ Czarnków Wschód
  57. EF Piłka o mocy 1 MW na pracę sieci GPZ Drawski Młyn
  58. FW Rudniki 2 o mocy 6 MW na pracę sieci GPZ Buk

Oddział Bydgoszcz:

  1. Waimea Logistic Park o  mocy 5330 kW na pracę sieci GPZ Bydgoszcz Południe
  2. EC Rozwarzyn o mocy 0,999 MW na pracę sieci GPZ Paterek
  3. FW Boluminek o mocy 2,08 MW na pracę sieci GPZ Fordon
  4. EF Wiata Produkcyjno Magazynowa o mocy 0,825 MW na pracę sieci GPZ Czersk
  5. EW Wszedzeń-Sucharzewo o mocy 0,05 MW na pracę sieci GPZ Mogilno
  6. Bioreaktor Januszkowo o mocy 1,584 MW na pracę sieci GPZ Żnin
  7. EF Kruszyn Krajeński o mocy 1 MW na pracę sieci GPZ Przyłęki
  8. EF Glinno Wielkie o mocy 0,8832 MW na pracę sieci GPZ Gniewkowo Stara Wieś
  9. EF Farma Józefkowo o mocy 0,3992 MW na pracę sieci GPZ Paterek

Oddział Zielona Góra:

  1. EF Brzeźnica o mocy 0,8991 MW na pracę sieci GPZ Krosno Odrzańskie
  2. EF Gubinek o mocy 0,96 MW na pracę sieci GPZ Gubin
  3. EF Mostki III o mocy 0,8991 MW na pracę sieci GPZ Świebodzin Sobieskiego
  4. EF Kolsko 1 o mocy 0,98 MW na pracę sieci GPZ Sława
  5. EF Leśniów Mały o mocy 0,9 MW na pracę sieci GPZ Przylep
  6. EF Farma Kalsk o mocy 0,3992 MW na pracę sieci GPZ Sulechów
  7. ZP Lantmannen Poland o mocy 10,4 MW na pracę sieci GPZ Nowa Sól Południe
  8. EF Obłotne o mocy 0,9 MW na pracę sieci GPZ Sulechów
  9. EF Buków o mocy 0,9 MW na pracę sieci GPZ Sulechów
  10. EF Brody o mocy 2 MW na pracę sieci GPZ Sulechów
  11. EF Cisów o mocy 0,98 MW na pracę sieci GPZ Kożuchów
  12. EF Gubinek II o mocy 1 MW na pracę sieci GPZ Gubin
  13. EF Lubin o mocy 0,8832 na pracę sieci GPZ Dębrznica
  14. EF Farma PV Zbąszynek o mocy 0,882 MW na pracę sieci GPZ Zbąszynek

Oddział Szczecin:

  1. Instalacja Kog. Kobylanka o mocy 0,22 MW  Kołbacz
  2. ZTUO Szczecin o mocy 12,5 MW na pracę sieci GPZ Żelechowo
  3. EF Miękowo 1 o mocy 1 MW na pracę sieci GPZ Goleniów
  4. EF Kulice 1  o mocy 1 MW na pracę sieci GPZ Nowogard
  5. EF Kulice 2 o mocy 1 MW na pracę sieci GPZ Nowogard
  6. EF Moracz 1 o mocy 0,95 MW na pracę sieci GPZ Moracz
  7. EF Moracz 2 o mocy 0,95 MW na pracę sieci GPZ Moracz
  8. EF Policko 1 o mocy 0,98 MW na pracę sieci GPZ Resko
  9. FW Lędzin II o mocy 0,6 MW na pracę sieci GPZ Niechorze
  10. Instalacja Kog.Kobylanka o mocy 0,44 MW na pracę sieci GPZ Kołbacz
  11. EF Stradzewo o mocy 6 MW na pracę sieci GPZ Choszczno II
  12. IF Lubień Dolny 1 o mocy 0,98 MW na pracę sieci GPZ Resko
  13. IF Lubień Dolny 2 o mocy 0,7 MW na pracę sieci GPZ Resko
  14. EB Łobez o mocy 0,499 MW na pracę sieci GPZ Łobez
  15. FF Kamień Pomorski 1 o mocy 0,78 MW na pracę sieci GPZ Kamień Pomorski
  16. EW Derkacz WT1 o mocy 3,3 MW na pracę sieci GPZ Moracz
  17. EW Derkacz WT2 o mocy 3,3 MW na pracę sieci GPZ Moracz
  18. EB Getermia Pyrzyce o mocy 1,5 MW na pracę sieci GPZ Pyrzyce
  19. FW Pargowo o mocy 0,966 MW na pracę sieci GPZ Białowieska
  20. EF Miękowo 2 o mocy 0,5 MW na pracę sieci GPZ Goleniów
  21. EF Baltic Group Reptowo o mocy 0,7 MW na pracę sieci GPZ Kołbacz
  22. PKP Goleniowska o mocy 8 MW na pracę sieci GPZ Załom
  23. EF SP ZOZ MSW o mocy 0,1 MW na pracę sieci GPZ Turzyn

Oddział Gorzów Wlkp.:

  1. EF Osów 1 o mocy 0,64 MW na pracę sieci GPZ Drezdenko
  2. EF Osów 2 o mocy 0,84 MW na pracę sieci GPZ Drezdenko
  3. EB ITEN o mocy 0,999 MW na pracę sieci GPZ Drezdenko
  4. EB Agrigen Osów o mocy 0,999 MW na pracę sieci GPZ Drezdenko
  5. EF Sierczynek o mocy 1 MW na pracę sieci GPZ Międzyrzecz
  6. EF Klesno o mocy 0,2 MW na pracę sieci GPZ Drezdenko
  7. EF Mościczki 1 o mocy 0,980 MW na pracę sieci GPZ Witnica
  8. EW Eviva Skrzydlewo o mocy 4 MW na pracę sieci GPZ Międzychód
  9. EW Żabice o mocy 0,8 MW na pracę sieci GPZ Górzyca
  10. EF KSSSE 1 o mocy 0,99 MW na pracę sieci GPZ Kostrzyn
  11. EF Mościce 1 o mocy 0,98 MW na pracę sieci GPZ Witnica
  12. EF Drzewce o mocy 0,75 MW na pracę sieci GPZ Międzychód
  13. EF Kinice o mocy 0,98 MW na pracę sieci GPZ Mostkowo
  14. EF Muchocin o mocy 0,9108 MW na pracę sieci GPZ Międzychód
  15. EF Pamięcin 1 o mocy 0,975 MW na pracę sieci GPZ Górzyca
  16. EF Pamięcin 2 o mocy 0,975 MW na pracę sieci GPZ Górzyca
  17. EF Pamięcin 3 o mocy 0,975 MW na pracę sieci GPZ Górzyca
  18. EF Pamięcin 4 o mocy 0,975 MW na pracę sieci GPZ Górzyca
  19. EF Pamięcin 5 o mocy 0,975 MW na pracę sieci GPZ Górzyca
  20. EF Lubniewice o mocy 4,08 MW na pracę sieci GPZ Sulęcin