Ekspertyzy – grupa III 2010/11r.

EKSPERTYZY WYKONANE W 2010 ROKU:

Ekspertyzy wykonane  na    podstawie  umowy  zawartej z ENEA Operator Sp. z o.o.  dn. 14.04.2010 r. na Wykonanie ekspertyz wpływu na system elektroenergetyczny urządzeń, instalacji i sieci odbiorców końcowych o mocy powyżej 5MW i jednostek wytwórczych o mocy powyżej 2 MW przyłączanych do sieci dystrybucyjnej SN (III grupa przyłączeniowa):

dla przyłączanych źródeł wytwórczych  powyżej   2 MW

  1. Elektrowni  lokalnej   KRNiGZ  Lubiatów o mocy  3×4,45 MW (wariant I)  na pracę  sieci SN  GPZ Drezdenko
  2. Elektrowni  lokalnej   KRNiGZ  Lubiatów o mocy  3×4,45 MW (wariant II)  na pracę  sieci SN  GPZ Drezdenko
  3. Elektrowni Kogeneracyjnej  Różanki o mocy 2×1.65 MW  na pracę  sieci SN GPZ Gorzów Jedwabie
  4. EW  Paproć III o mocy 2,5 MW  na pracę sieci Sn GPZ-u Nowy Tomyśl
  5. EW Rogoźno I o mocy  6 MW na pracę sieci  SN GPZ   Rogoźno
  6. EW Rawicz 3 o mocy 6 MW na pracę sieci SN GPZ   Rawicz

 

EKSPERTYZY WYKONANE W 2011 ROKU:

  1. EC gazowej o mocy 8.068 MW na pracę sieci SN GPZ Stargard Szczeciński
  2. EW Lubno I o mocy 7,5 MW na pracę sieci SN GPZ Baczyna
  3. EW Lubno II  o mocy 7,5 MW na pracę sieci SN GPZ Baczyna
  4. EW Pyrzyce (Rokita) o mocy 6.15 MW na pracę sieci SN GPZ Pyrzyce
  5. EC Wronki o mocy 3,38 MW na pracę sieci SN GPZ Wronki
  6. EW Nakło o mocy 6 MW (wzrost mocy) na pracę sieci SN GPZ Nakło
  7. EB Przemysław  o mocy 1,6 MW  na pracę sieci SN GPZ Resko
  8. EW Kawle o mocy 6 MW na prace sieci SN GPZ Sępólno
  9. EW Lubno 1 o mocy 5 MW na pracę sieci SN GPZ Baczyna
  10. EW Lubno II  o mocy 5 MW na pracę sieci SN GPZ Baczyna
  11. EW Dolice o mocy 4,6 MW na pracę sieci SN GPZ Dolice
  12. EB  Strzykocin  o mocy 1 MW na pracę sieci SN GPZ Gryfice
  13. EB  Byszewo o mocy 1 MW na pracę sieci SN GPZ Łobez
  14. EW Lędzin II  o mocy 3 MW na pracę sieci SN GPZ Niechorze
  15.  EB Środa   o mocy 3,189  MW na pracę sieci SN GPZ Środa

dla przyłączanych  odbiorców końcowych  powyżej 5 MW

–  na przełomie  2010/2011 i w  2011  roku:

  1. Odbiorcy końcowego o mocy powyżej 5 MW Oddziału  Fabryki WEST w Zbąszynku na pracę sieci SN GPZ- Zbąszynek
  2. Odbiorcy końcowego Serwerowni  ZREMB o mocy 7 MW na pracę sieci SN GPZ Zegrze
  3. Odbiorcy końcowego PNT SWADZIM  o mocy 8  MW na pracę sieci SN GPZ Tarnowo Podgórne
  4. Odbiorcy końcowego LPPT  o mocy 8  MW na pracę sieci SN GPZ Braniborska
  5. Odbiorcy końcowego  Makrum  o mocy 6,5  MW na pracę sieci SN GPZ Bydgoszcz Południe
  6. Odbiorcy końcowego  Podstacja PKP  o mocy 6  MW na pracę sieci SN GPZ Mosina
  7. Odbiorcy końcowego  Swedwood o mocy 7  MW na pracę sieci SN GPZ Zbąszynek